Bresaola z osła

Bresaola z osła

25,50 zł
Brutto
Waga Produktu
Ilość
0 recenzje

Oryginalna Sycylijska Bresaola z mięsa sycylijskiego osła 

"Breasola di Asino"

Chiaramontano / nagroda "Best in Sicily" 

WS17
9998 Przedmioty

Opis

Skład:
dekstroza
konserwanty: azotan potasu, azotyn sodu
mięso z osła
naturalne aromaty
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
sól

Bardzo wyjątkowa i wykwintna sycylijska wędlina z mięsa z osła (bardzo zdrowe mięso), pełna aromatów Morza Śródziemnomorskiego.

Bresaola to wędlina wyrabiana ze szlachetnych gatunków mięsa, wg niezmienionych od pokoleń przepisów. Dojrzewa na wolnym powietrzu przez okres około 3 miesięcy. Podaje się ją doprawioną oliwą z oliwek lub skropioną kilkoma kroplami aromatycznego soku ze świeżych cytrusów, można też posypać ją odrobiną dojrzewającego sera Pecorino (owczego)

  • Pakowanie: świeżo krojone w cienkie plastry i pakowane próżniowo bezpośrednio przed wysyłką (jeśli wędlina ma być w jednym kawałku prosimy o taką informację w komentarzu)
  • Sposób pakowania: opakowanie hermetyczne/próżniowe
  • Termin przydatności: minimum 3 miesiące
  • Warunki przechowywania: 0 - +4°C

Chiaramontano powstała dzięki pasji Massimiliano Castro. Syn imigrantów sycylijskich w Brianza, Massimiliano zaczął już w pierwszej połowie lat 80-tych. Przeniósł się do Chiaramonte Gulfi na Sycylii, gdzie założył swój pierwszy sklep mięsny na początku lat 90. Ciągłe i pełne pasji poszukiwania ponownego odkrycia sycylijskiej tradycji kulinarnej doprowadziły go do osiągnięcia w 2012 r. prestiżowej nagrody „Best in Sicily” jako najlepszego rzeźnika na Sycylii dzięki jego „Salame di Asino”. Miłość Massimiliano do jego rzemiosła i jego ziemi skłania go do korzystania z najlepszych dóbr, jakie ma do zaoferowania sycylijska ziemia, nie tylko dobrego mięsa z Asino Ragusano i Suino Nero Siciliano, ale także współpracując w ścisłej synergii z lokalnymi rolnikami i hodowcami z zamiarem realizacji tradycyjnych, zdrowych i oryginalnych produktów o niepowtarzalnym smaku i jak mówi motto Chiaramotano: "Twoja satysfakcja karmi naszą pasję"

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: