Bezpieczne zakupy w sklepie internetowym

Sklep internetowy antesmakisycylii.pl prowadzony jest przez MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX. W naszym sklepie internetowym oferujemy sycylijskie oraz włoskie produkty spożywcze takie jak np: sery świeże i dojrzałe, wędliny dojrzewające, sosy, pesta, makarony, napoje, kawy, oliwę z oliwek, owoce i wrzywa . Oferowane przez nas produkty importujemy sami, tzn. własnym transportem i czasem przywozimy nawet produkty "super" świeże. Nasze stałe przebywanie na Sycylii i wieloletnie sycylijskie przyjaźnie, dają nam możliwość oferowania produktów z najwyższej półki jakościowej.

Do każdego zamówienia w sklepie internetowym zapewniamy bezpieczny transport (więcej o warunkach i kosztach dostawy możesz przeczytać w zakładce „Czas i koszty dostawy” oraz "Formy Płatności"

Zobacz, jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

Posiadamy certyfikat SSL, który zapewnia bezpiecznie połączenie z naszą witryną poprzez protokół HTTPS. Zanim zaczniesz składać zamówienie, upewnij się, że adres strony zaczyna się od    https://  i widnieje przed nim ikonka zamkniętej kłódki   

bezrodo.png

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna, dlatego ochronę danych osobowych traktujemy jako jeden z priorytetów naszej działalności. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (w tym RODO). Każdy użytkownik naszej witryny informowany jest o szczegółach dotyczących przetwarzania jego danych osobowych, a także o prawach jakie w związku z tym mu przysługują. Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane, zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.

Bezpieczeństwo płatności online. Nad najwyższym poziomem bezpieczeństwa czuwa mBank. Płatności elektroniczne tj: przelewami online, kartami płatniczymi lub BLIK w naszym sklepie internetowym obsługuje Paynow - internetowa bramka płatnicza - mBank  który zapewnia bezpieczne i szybkie transakcje bezgotówkowe. Więcej na temat płatności w sklepie internetowym antesmakisycylii.pl przeczytasz w zakładce Formy Płatności