Wędliny Jest 15 produktów.

Na wyspie Sycylia od wieków doskonalona jest sztuka wytwarzania doskonałych wyrobów z mięsa. Z tytułu tego, iż Sycylia jest wyspą na którą miały wpływ nie tylko Rzym ale także Grecja, Hiszpania czy kraje arabskie, kultura jedzenia różnego mięsa jest bardzo pielęgnowana. 

W chwili obecnej na Sycylii wytwarza się nie tylko wędliny z wieprzowiny czy wołowiny, ale także wykorzystuje się mięso z osła, bufali i czarnej dzikiej świni (wg badań i producentów najlepszej w smaku i najzdrowszej). W rejonie Catani spożywa się także koninę, która jest dla mieszkańców prawdziwym przysmakiem.

Poznając Sycylię przez wiele lat, skosztowaliśmy wszystkich smaków jakie nam daje Sycylia. Doskonałe w wyglądzie i zapachu. Doskonałe mięso daje doskonałe wędliny, które możemy przywozić dla naszych klientów.

Kawałek Smaków Sycylii znajdziesz u nas. Robione w rodzinnych, małych wytwórniach doskonałe wędliny: Prosciutto Crudo ( szynka dojrzewająca), Prosciutto Cotto (szynki gotowane) ze zwykłej świni, ale także z czarnej świni, Mortadelle z osła, bufali, zwykłej świni oraz czarnej świni. Wiele smaków salami: z osła, czarna świnia, zwykła świnia, z pistacjami, w winie, pikantne i wiele innych.

Wszystko to możesz spróbować w Ante Smaki Sycylii.

Wędliny

Podkategorie

Aktywne filtry